СТИЛЬ І ФУНКЦІЯ НА БЕРЕЗІ ДНІПРА

Створити атмосферу та рівень комфорту п’ятизіркового готелю в квартирі – таким було завдання автора проєкту. Дім для сім’ї, в якому приємно жити, з якого не хочеться виїжджати. Планування дуже вдале для розкриття концепції дворівневої квартири з двома видовими терасами з панорамою Дніпра та Труханового острова

Об’єкт: квартира, Київ
Автор проєкту: Анаіт Данієлян, Danielian Bureau
Фото: Сергій Савченко
Текст: Анаіт Данієлян

Родина часто приймає гостей, і цьому стилю життя підпорядковане планування квартири. Заразом помешкання має залишатися зручним для повсякденного життя. На першому поверсі – приватний простір для родини: тут облаштовані дитяча кімната, спальня батьків із виходом на терасу, гардеробна кімната, побутове приміщення пральні та великий санвузол.

Автор проєкту Анаіт Данієлян

Другий поверх – зона для гостей: кухня з вітальнею, велика тераса і гостьовий санвузол. Враховуючи побажання замовників, інтер’єр не має яскравих кольорів, але в ньому є контрасти та активні деталі, що привертають увагу. Стилістично дизайн-рішення – це комбінація мінімалізму і скандинавського стилю. Колірна гама – холодна з яскравими контрастними відтінками: темний колір дерева, чорні світильники, електрофурнітура та аксесуари.

У функціональному зонуванні другого поверху пріоритет віддали на користь великої зони кухні: тут багато місця для зберігання кухонного приладдя, велика робоча поверхня. Завдяки уважному вибору побутової техніки Miele і врахуванню всіх особливостей приміщення та вимог до експлуатації вдалося розмістити доволі великий диван – його поставили впритул до кухонного острова, а всі бризки та випаровування від приготування їжі вловлює інтегрована у варильну поверхню витяжка. Кухня та корпусні меблі – Dvorsky Studio, а м’які меблі – Blanche.

Тераса другого поверху – це повноцінний майданчик для прийому гостей і затишних вечорів у родинному колі. Тут є окрема зона приготування їжі з усім необхідним: вуличною кухнею Roshults та переносним грилем, великий обідній стіл і зона відпочинку з каміном.

Окрему увагу приділено тому, щоб простір завжди був упорядкованим, прибраним. Відсутність візуального шуму – важлива частина щоденного комфорту. Досягти цього можна, коли у кожної речі є своє місце, а всі меблі для зберігання закриті й неначе розчинені в просторі.Одна з основних вимог до планування та функціонального зонування – організувати окреме побутове приміщення пральної, велику гардеробну, передбачити багато місця для зберігання.

Спальня – найбільше приміщення першого поверху. Функціонально вона розділена на дві зони: безпосередньо простір сну та робочу зону з виходом на камерну приватну терасу.
Дитяча кімната запроєктована так, щоб дитині будь-якого віку в ній було комфортно й цікаво: основний акцент – велике дворівневе ліжко з ігровою зоною на другому поверсі. Розмір спального місця дозволяє дорослому спати разом із малюком. Для безпеки з усіх боків передбачені знімні бортики та мотузкова драбина із можливістю фіксації в торці ліжка.

Родзинка проєкту – витвори мистецтва: роботи Назара Білика привертають особливу увагу і створюють точку тяжіння в просторі. У вітальні – невелика скульптура «Простір навкруги» як доповнення композиції зони відпочинку. Скульптура «Крізь» зустрічає гостей при вході, задає тон і настрій не лише вхідній групі, але і квартирі загалом. Вона зустрічає і спрямовує глядача одразу наверх, у загальний простір для гостей. У спальні – картина Альони Кузнєцової «Місяць 2».

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подпишитесь на нашу рассылку