Інтерв’ю Володимира Непийвода, члена експертного журі, Київ

ID. Interior Design: Поділіться, будь-ласка, своїми враженнями від конкурсу ART SPACE 2019.

Володимир Непийвода:  В цілому конкурс залишив дуже приємні враження від відбору робіт, суддівства і аж до власне організації церемонії нагородження. Її локація проведення, як на мене, цілком відповідає статусу престижності конкурсу та ажіотажу довкола нього.

Також варто відмітити високий рівень поданих робіт. Саме через велику кількість дійсно достойних і самобутніх проектів було доволі складно обрати найкращих. Особливо порадувала професійність складу українського та міжнародного журі, головою якого став Маркус Фейрс – засновник одного з найпопулярніших професійних інтернет-порталів для дизайнерів та архітекторів Dezeen, якого без перебільшень можна вважати трендсетером у сфері дизайну та архітектури.

ID.: Яка з робіт номінантів вам запам’яталася й сподобалась найбільше і чому?

В. Н.: Такою роботою став проект арт-конгрес-холу BANKHOTEL авторства майстерні KUDIN architects. Сподобалась складна реконструкція, дбайливий підхід до історичної спадщини та увага до деталей. Як на мене, студії Віктора Кудіна вдалось зберегти автентичність будівлі, гармонійно поєднавши сучасний дизайн та відреставровані частини історичного надбання Австро-Угорського банку.

ID.: Якими були ваші особисті критерії оцінювання робіт?

В. Н.: При оцінюванні я враховував передусім складність об’єкту, чистоту стилю, індивідуальний почерк та оригінальність застосованих рішень.

ID.:  У чому, на ваш погляд, полягає особливість конкурсу ART SPACE?

В. Н.: ART SPACE виконує важливу місію – визначає найкращі проекти у сфері українського дизайну та архітектури і в цілому популяризує український дизайн, заявляючи про нові імена в галузі, а участь у конкурсі є прекрасною можливістю для новачків заявити про себе. До того ж конкурс дає певний зріз актуальних змін та тенденцій в дизайні. Такі архітектурні конкурси є важливими і необхідними, адже визнання та впізнаваність, які отримують учасники, є тим рушійним фактором, що спонукає не стояти на місці, а розвиватись і досягати більших висот.

Опубликовано в журнале №06 (102) июнь 2019

Tags: , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подпишитесь на нашу рассылку